Uitslagen

KLM 100 Experience Hangaar 10 Schiphol Oost, 4 oktober 2019

0km 06:00:00 Rieno van Vulpen (KLM RRI vertegenwoordigen in Clubhuis KPVN)

Devil’s Trail Utrechtse Heuvelrug Doornse Gat, 6 oktober 2019

37km 04:16:53 Harry Jansen

Het was een natte editie. Maar toch weer een leuke duurloop gedaan in een mooie en uitdagende omgeving van +/-37.5 km met 450 hoogte meters.

Twiskemolenloop Landsmeer, 6 oktober 2019

21.1km 1:45:28 Ino Sohl

KLM 100 Experience Hangaar 10 Schiphol Oost, 7 oktober 2019

0km 07:00:00 Rieno van Vulpen (KLM RRI vertegenwoordigen in Clubhuis KPVN)

Organisatie

Cock van der Pol

16.1 kilometer

1:12:04 Ino Sohl
1:14:45 Erik Verschuren
1:15:01 André van der Neut
1:16:02 Sander van der Velde
1:17:00 David Smith
1:22:13 Guus Schutijser
1:22:39 Luuk Jansen
1:23:36 Marcel van Iterson (goed georganiseerd en warm)
1:27:13 Chantal Fontaine
1:27:44 Hans van Steijn
1:27:06 Nicole IJtsma
1:30:18 Marjanne van Winkoop
1:33:17 Andre Hoogland
1:33:29 Rochdi Sefrioui
1:34:24 Roy Swinkels
1:37:00 Bob van der Zel
1:37:16 Wim Verhage
1:37:16 Miranda van der Voort
1:43:06 Frans Braat
1.44.39 Mirjam Reuser
1:44:57 Marcia Dubbelaar
1:51:01 Arie Koeman
1:51:37 Bert de Goede
1:54:33 Nannette Koorenhof
1:58:34 Harry Jansen

10 KILOMETER

0:38:54 Marcel van den Berg
0:40:07 Hans Lieshout
0:43:15 Erik Verschuren
0:44:57 Ino Sohl
0:45:14 André van der Neut
0:45:32 David Smith (Leuk evenement. Mooi parcours door Amsterdamse Bos)
0:47: 24 René Verhage
0:48:44 Guus Schutijser
0:48:47 Luuk Jansen
0:50:30 Marjanne van Winkoop
0:51:06 Hans van Steijn
0:51:16 Rochdi Sefrioui
0:51:53 Chantal Fontaine
0:51:53 Nicole IJtsma
0:51:59 Bob van der Zel
0:53:02 Roy Swinkels
0:53:26 Andre Hoogland
0:57:01 Frans Braat
0:58:19 Roland van Gerven
0:59:56 Wim Verhage
0:59:56 Miranda v/d Voort
1:00:00 Leonarda Godoy
1:00:00 Herbert Dikken
1:01:05 Mirjam Reuser
1:04:19 Yvonne Pietersen van den Bosch
1:05:37 Nannette Koorenhof
1:09:37 Regina Blom van Haaster
1:17:34 Annie Schrijver

5 KILOMETER

0:20:36 Erik Verschuren
0:20:41 Sander van der Velde
0:21:23 André van der Neut
0:21:58 David Smith
0:23:07 Bob van der Zel
0:23:16 Guus Schutijser
0:26:39 Roy Swinkels
0:27:58 Frank Jegers
0:29:20 Rochdi Sefrioui
0:31:21 Marloes Volkers
0:32:07 Marcia Dubbelaar
0:33:33 Inge Edixhoven
0:33:34 Wim Verhage
0:33:34 Miranda v/d Voort
0:36:04 Jan de Jong
0:39:50 Ajalah Sarlie
0:40:31 Annie Schrijvers

VRIJWILLIGERS

Ronald Bierman
Regina Blom-van Haaster
Paul Boer
Bert Boesten
Klaas Bruin
Judy Bruin
Hidde Bruin
Jan Bruine de Bruin
Rui Cabral
Marie-Jose Dobbe
Marcia Dubbelaar
Bendert Fijma
Frank Jegers
Lothar de Graaff
Peter Groot
Kayleigh van Haaster
Jorgen Hoogendoorn
Harry Jansen
Henriette Kappert
Renate Klaassen
Eugene Konst
Cornelis Krommenhoek
Hennie Lollinga
Joan Lucassen
Jolanda Lucassen
Marcel Magne
Kitty Meijburg
Mathijs van der Pol
Cock van der Pol
Jeannette van Poppel
John Pot
Hans Prins
Serge Reijnen
Wim Roozendaal
Nico Schipper
Ajalah Sarlie
Annie Schrijvers
Sjaak van Diepen
Ino Sohl
Hans van Steijn
Rieno van Vulpen (Vrijwilliger waterflesjes uitdelen)
Peter van der Veldt
Marloes Volkers
Miranda van der Voort
Kasper Voshart
Manon Wanders
Laura van Wingerden
Wim van Zalinge
Pauline Zomer
Driek Zwaan

Halve van Nieuwkoop, 1 september 2019

21.1 km 1:39:51 André van der Neut
21.1 km 1:54:38 Wim Verhage

Meet & Run Vondelpark Amsterdam, 5 september 2019

3,5 km Rieno van Vulpen (begeleider)

Pierloop IJmuiden, 8 september 2019

10 km 0:59:54 Bert de Goede

Halve van Haarlem, 29 september 2019

21.1km 2:13:16 Bert de Goede

30 van Almere, 29 september 2019

10km 1:02:24 Nannette Koorenhof
30km 2:38:30 Luuk Jansen

KLM Urban Trail Den Bosch, 29 september 2019

10km 1:15:29 Marcia Dubbelaar

Wupperberge Trail Marathon, 29 september 2019

42.195 km 06:04:58 Harry Jansen

5 kilometer

0:23:57 Rochdi Sefrioui
0:30:05 Bert de Goede

10.2 kilometer

0:49:56 Frank Jegers
0:50:58 Hans van Steijn
1:01:01 Roland van Gerven
1:01:39 Marcia Dubbelaar (Netto tijd)
1:02:09 Bert de Goede
1:17:34 Annie Schrijvers

21.1 kilometer

1:48:35 Guus Schutijser
1:49:20 Ino Sohl

Organisatie

Kitty van Loon (vrijwilliger waardevolle artikelen)
Cock vd Pol
Klaas Bruin
Wim Roozendaal (verkeersregelaar)

Waverloop de Waver – 8 augustus 2019

12.5 km 00:57:19 André van der Neut
12.5 km 01:07:51 Wim Verhage

De Meijeloop – 27 augustus 2019

15km 1:23:46 Wim Verhage

Keizerloop Doorn – 31 augustus 2019

10km 1:07:59 Rieno van Vulpen (Autovrij loopje in het park van Huis Doorn. Gezellig. Goede organisatie. Inschrijfgeld: € 10,-)

Mollen Marathon Almere, 3 juli 2019

42.195km 03:59:00 Daniel Huijser

Grachtenloop Haarlem, 5 juli 2019

10.3 km 0:59:27 Klaas Bruin (Leuke loop!)
10.3km 1:02:11 Marcia Dubbelaar

KLM Urban Trail Den Haag, 7 juli 2019

6km 0:57:41 Annie Schrijvers (Leuk om dit loopje te doen en de goede organisatie vanuit de KLM)


10km 1:10:02 Yvonne Pietersen van den Bosch (Niet exacte tijd. Stopte er soms mee door slecht ontvangst in de gebouwen)
10km 1:07:00 Nicole IJtsma (looptijd is een indicatie)
10km 1:08:43 Wim van Zalinge
10km 1:14:57 Bert de Goede
10km 1:18:05 Marcia Dubbelaar (eigenlijk 10.55)

Wales (1/2) marathon Tenby, 07 juli 2019

42.2 km 4:18:34 André van der Neut
21.1 km 2.16.33 Wim Verhage

Half Dolomyths Run Canazei Italie, 13 juli 2019

26km 04:07:35 Harry Jansen

1 km
07:28 Ajalah Sarlie

2.6 km
19:35 Kayleigh van Haaster

3 km
16:49 Kitty Meijburg
17:25 Hennie Lollinga
19:03 Rochdi Sefrioui
19:06 Ben Fijma
22:38 Albert Houtenbos
24:08 Lucienne van Hensbergen
24:46 Madie Pratisik
24:46 Joan Lucassen

5 km
23:11 Frank Jegers
23:47 Sjaak van Diepen
24:31 Serge Reijnen
24:36 Manon Wanders
26:53 Nicole IJtsma
27:21 Wim Verhage
27:21 Miranda van der Voort
29:29 Jolanda Lucassen
30:54 Klaas Bruin
32:23 Marcia Dubbelaar
33:04 Doireen Hendiksze-Bode
34:08 John Vink

6 km
37:14 Jan Bruine de Bruin

10 km
48:36 Nico Schipper
57:45 Hidde Bruin

Organisatie:
Cornelis Krommenhoek
Jan de Jong
Cock van der Pol

Klik hier voor de totale uitslag
Klik hier voor de foto’s van Theo
Klik hier voor de foto’s van Mathijs